Kontrowersyjna wypowiedź Komorowskiego dla RMF FM. "Prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.05.2015

Kontrowersyjna wypowiedź Komorowskiego dla RMF FM. „Prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni”

Spore kontrowersje wśród internautów wywołał wywiad z 2009 roku, w którym ówczesny marszałek Sejmu wypowiedział się na temat prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Co miał na myśli?

komorowski-rmf

Wywiad odnaleziony przez internautów pochodzi z 2009 roku i przeprowadzony został przez dziennikarza Radia RMF FM, Konrada Piaseckiego.

Kontrowersyjny fragment dotyczy prezydenta Lecha Kaczyńskiego, o którym marszałek mówi:

„Przyjdą wybory prezydenckie, albo prezydent będzie gdzieś leciał i to się wszystko zmieni”.

Co na myśli miał Bronisław Komorowski? O jakim locie mówił? przedstawiła alternatywę „wybory albo lot”? prześcigają się w interpretacjach i hipotezach. Zapraszamy do wysłuchania kontrowersyjnej wypowiedzi wraz z szerszym jej kontekstem.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. wiwaldi pisze:

    Oj Głupi Ty człowieczku. jak ja załuję że Was popierałem Oj Wy mali ludzie. Najpierw się doucz / Ty sziecko komuny za prosiaka / a potem się wypowiadaj.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika