Pracownik KFC wyrzucił z restauracji trzylatkę z bliznami na twarzy | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.06.2014

Pracownik KFC wyrzucił z restauracji trzylatkę z bliznami na twarzy

Twarz trzyletniej Wiktorii jest pokryta bliznami po ataku trzech pitbuli. Ponieważ  jej widok przeszkadzał gościom, restauracja fast food – KFC – wyrzuciła dziewczynkę.

Wiktoria Wilcher z Jackson musiała opuścić restaurację KFC, bo jej twarz "przeszkadzała gościom"

Wiktoria Wilcher z Jackson musiała opuścić restaurację KFC, bo jej twarz „przeszkadzała gościom”

Trzyletnia dziewczynka, Wiktoria Wilcher z Jackson w stanie Mississippi, została poturbowana w kwietniu przez trzy pitbule. Całe jej zostało poszarpane. Psy złamały jej szczękę, nos i kości policzkowe. Dziecko nie ma prawego oka, a połowa twarzy jest również sparaliżowana.

„Czy przeraża Cię ta twarz?” – zapytano użytkowników facebooka, gdzie umieszczono jej zdjęcie. Obok zaś poinformowano, że pracownik restauracji Kentucky Fried Chicken, naszym czytelnikom znana jako KFC, w Mississippi  kazał dziewczynce opuścić lokal, ponieważ jego zdaniem twarz Wiktorii przeszkadzała innym gościom.

Trzylatka miała już wiele operacji po zaatakowaniu przez psy. Ale po incydencie w KFC nie chce się teraz nigdzie pokazywać, wstydzi się i płacze.  Jednak wspiera ją coraz więcej ludzi dobrej woli. Po pierwszych doniesieniach o tym incydencie, także KFC się włączyło i przeprosiło: Nie będziemy tolerować takiego zachowania naszych pracowników, zbadamy ją, a  jak tylko dowiemy się więcej o sprawie, spróbujemy zadośćuczynić. Dziękujemy za opis incydentu. Chcemy, aby stan Wiktorii uległ jak najlepszej poprawie.  W niedzielę rzecznik sieci restauracji KFC przekazał rodzinie dziecka 30 tys. dolarów na dalsze Wiktorii.

Kto chciałby dziewczynce pomóc, po kliknięciu znajdzie więcej informacji.

Autor

- niezależny serwis informacyjno-publicystyczny.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Anonim pisze:

    co za ludzie znieczulica

  2. zbyszek pisze:

    Mała dziewczynka i piękna jak anioł
    Niech Bóg ją błogosławi

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika