Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.11.2014

Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta

Zakończyła się ostatnia z serii publicznych debat z kandydatami na prezydenta Wejherowa. W debacie organizowanej przez Radio Gdańsk i Dziennik Bałtycki uczestniczyli Jacek Gafka, Marek Kurowski i Aleksander Lewandowski. Tym razem na debacie stawił się także obecny prezydent Wejherowa – Krzysztof Hildebrandt, który do tej pory publicznych debat konsekwentnie unikał.

Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta

Co ciekawe, pojawianie się na sali obecnego prezydenta wywołało ogromne ze strony mieszkańców miasta, którzy tłumnie przybyli na debatę, chcą w końcu usłyszeć, co do powiedzenia ma ich prezydent. Organizatorzy niestety nie przewidzieli tak dużego zainteresowania ze strony obywateli, stąd tak wiele niedogodności wynikających choćby z braku miejsca dla przybyłych, którzy musieli stać przed salą.

Skąd tak duże zainteresowanie debatą? chcieli na żywo posłuchać, co ma do powiedzenia prezydent miasta, który do tej pory słynął z unikania debat, spotkań i dialogu z mieszkańcami, za co ci ostatni wciąż mają do niego ogromne pretensje.

Debata była dość merytoryczna, choć nie obyło się bez politycznych sloganów i ogólnych, niewiele znaczących haseł oraz mało realnych deklaracji, które wielokrotnie wypowiedział Krzysztof Hildebrandt, co wśród słuchających debaty mieszkańców wywoływało oburzenie i sprzeciw.

Wszystkie sondaże wskazują na to, że w Wejherowie będzie druga tura wyborów, gdyż obecny prezydent nie ma większych sens na zdobycie ponad 50 proc. głosów poparcia.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
  1. asia pisze:

    i tu się mylicie, sondaż Radia Gdańsk – Krzysztof Hildebrandt 60%% głosów. Czyli o ile dobrze pamiętam ze szkoły jest to więcej niż 50%. trochę rzetelności.

  2. Robert pisze:

    MAFIA rzadzi czyli wendety Hildebrandta cz.5 nadchodzi

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika