Nowi ministrowie. I już! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 15.06.2015

Nowi ministrowie. I już!

Właśnie dowiedzieliśmy się, że nowo mianowani ministrowie oraz ich nienowa pani będą ciężko pracować, dzień dniu, przez dwadzieścia cztery godziny na dobę, by pozyskać zaufanie rodaków.

ewa_kopacz

Mam nadzieję pierwsze, że nikt z wymienionych nie będzie przy tej znojnej pracy przekopywał ziemi . Mam też nadzieję, że do najbliższych wyborów parlamentarnych żaden inspektor pracy nie pofatyguje się do Kancelarii Prezesa Rady Ministrów ani do żadnego ministerstwa. Bo musiałby na pracodawców nałożyć srogie i w pełni zasłużone kary za naruszanie przepisów o czasie pracy. A tego przecież, jako wyborcy, zapewne byśmy nie chcieli.

Uważam, że tych kilka słów w zupełności wystarczy za komentarz do wystąpienia Pani Ewy Kopacz w związku z powołaniem nowych urzędników na jedne z najwyższych stanowisk w Rzeczpospolitej.

Autor

- publicysta, komentator i felietonista.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika