4 kg marihuany w bagażniku taksówki | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 10.12.2012

4 kg marihuany w bagażniku taksówki

Policjanci zatrzymali 29-letniego mężczyznę. W samochodzie w bagażniku wejherowianin miał ponad 4 kg marihuany. Noc spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Jeszcze dziś zadecyduje o jego dalszym losie. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

W piątek policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie realizowali działania skierowane przeciwko włamywaczom. W tym celu m.in. kontrolowali przejeżdżające samochody. W pewnym momencie zauważyli, że jeden z kierowców na widok patrolu zawrócił i zaczął uciekać. Funkcjonariusze ruszyli w pościg za kierowcą taksówki, który próbował uniknąć kontroli drogowej. Zatrzymali pojazd. W jego bagażniku znaleźli ponad 4 kg marihuany zapakowanej w worki foliowe.


(fot. KWP Gdańsk)

Czarnorynkowa wartość tych narkotyków to ponad 60 tys. złotych.

29-latek z Wejherowa ostatnie noce spędził w policyjnym areszcie. Został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Jeszcze dziś zdecyduje, czy mężczyzna zostanie tymczasowo aresztowany. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara pozbawienia wolności nawet do 10 lat.

Jest to kolejny wejherowskich policjantów. We wrześniu funkcjonariusze przejęli ponad kilogram amfetaminy. Czarnorynkowa wartość tamtych narkotyków to około 30 tys. zł.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>