Groził babci nożem kuchennym | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 15.02.2013

Groził babci nożem kuchennym

Policjanci ze Śródmieścia zatrzymali 26 R1; letniego mieszkańca Gdyni, podejrzanego o dokonanie rozboju na własnej babci. Mężczyzna zagroził 78-latce nożem kuchennym i ukradł 100 złotych. Sprawca wpadł w ręce policjantów na drugi dzień przestępstwie. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura.

Groził babci nożem kuchennym

Do zatrzymania doszło 2 lutego br. około godziny 10.00. Kryminalni z Komisariatu w Śródmieściu ustalili, że 26 – letni poprzedniego dnia dokonał rozboju na własnej babci. Mężczyzna zagroził 78-latce nożem kuchennym i ukradł jej 100 złotych. Na drugi dzień, gdy sprawca wrócił do mieszkania pokrzywdzonej został i trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj usłyszał zarzut rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia za co grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności. O jego dalszym losie zadecyduje prokuratura rejonowa.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>