Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę - ten zmarł w szpitalu | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.10.2012

Najechał na leżącego na jezdni mężczyznę – ten zmarł w szpitalu

Wypadek w gminie Koczała. 8-latek kierujący volkswagenem najechał na leżącego na jezdni mężczyznę, który zmarł w szpitalu. Policjanci pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

8-latek na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. (Fot. KWP Gdańsk)

Wczoraj po godz. 8.00 dyżurny policji przyjął zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w gminie Koczała w powiecie człuchowskim. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 18-latek kierujący volkswagenem golfem jechał od strony Łękini w kierunku miejscowości Przeradź. Na prostym odcinku drogi najechał na leżącego na jezdni mężczyznę. W wyniku zdarzenia mężczyzna został przewieziony do szpitala, gdzie zmarł .

Mężczyzna, który zginął nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ani telefonu. (Fot. KWP Gdańsk)

8-letni kierowca volkswagena, to mieszkaniec gminy Koczała. Mężczyzna był trzeźwy. Policjanci wykonali oględziny miejsca zdarzenia, zabezpieczyli auto. Funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora wyjaśniają wszystkie okoliczności zdarzenia.

Prosimy o pomoc w ustaleniu tożsamości potrąconego mężczyzny. Mężczyzna, który zginął nie miał przy sobie żadnych dokumentów, ani telefonu.

To mężczyzna w wieku ok. 55-60 l, wzrostu ok. 170 cm, szczupłej budowy ciała, włosy krótkie koloru ciemnego, lekki zarost (broda, wąsy). Ubrany był w spodnie jeansowe koloru granatowego, buty typu kalosze, sweter koloru zielonego, bluzę w kratę oraz kurtkę koloru granatowego.

Wszystkie osoby, które mogłyby pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny prosimy o kontakt z PP w Koczale pod nr telefonu 59 8574297, KPP w Człuchowie pod nr telefonu 59834574 lub 715, a także 112 czy 997 lub z najbliższą jednostką policji.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>