Sopot: Zatrzymani za pobicie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.12.2012

Sopot: Zatrzymani za pobicie

Kryminalni z Sopotu zatrzymali mężczyzn, którzy bez powodu w sierpniu pobili dwie osoby. Sprawcami pobicia są 8 i 17 latek z Sopotu. Starszemu grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a o losach młodszego sprawcy zadecyduje rodzinny.

Do zdarzenia doszło na początku sierpnia. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie kilka minut po północy otrzymał zgłoszenie o pobiciu do jakiego miało dojść na jednej z sopockich ulic. Na miejsce natychmiast wysłano patrol. Funkcjonariusze po krótkiej rozmowie z 4 i 18-latkiem z Gdyni ustalili, że zostali oni bez powodu zaatakowani przez nieznanych im mężczyzn.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie prowadzili w tej sprawie dochodzenie, analizowali zgromadzony materiał dowodowy, a owocem ich pracy było zatrzymanie przez sopockich kryminalnych dwóch nastolatków z Sopotu.

8-latek usłyszał zarzuty dotyczące pobicia dwóch innych osób, a o losie 17-latka zadecyduje rodzinny.

Sprawcy uszkodzenia ciała grozi pozbawienia wolności do lat pięciu.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika