Wybił pięścią szybę w okienku pocztowym | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 26.09.2012

Wybił pięścią szybę w okienku pocztowym

ze Oruni zatrzymali 39-latka, który w jednej z placówek pocztowych wybił pięścią szybę. Mężczyzna wyładował w ten sposób swoją złość, po tym jak dowiedział się, że bez okazania dowodu osobistego nie zostaną mu wydane pieniądze, które przyszły do niego przekazem.

Wczoraj popołudniu do dyżurnego w komisariacie na Oruni zadzwoniła pracownica jednej z placówek pocztowych, która zgłosiła, że przed chwilą jeden z klientów wybił szybę w okienku pocztowym.

Patrol policji pojawił się we wskazanym miejscu i zatrzymał 39-letniego gdańszczanina. Mundurowi ustalili, że mężczyzna ten kilka chwil wcześniej przyszedł na pocztę aby odebrać 150 zł, które wpłynęło do niego przekazem. Kiedy 39-latek dowiedział się, że bez okazania dokumentu potwierdzającego jego tożsamość nie dostanie tych pieniędzy, zdenerwował się i pięścią wybił szybę w okienku pocztowym. Kierownik urzędu wycenił, że wstawienie nowej szyby będzie kosztować 500 zł.

39-latek po zatrzymaniu trafił do policyjnego aresztu. Za zniszczenie mienia grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>



Moto Replika