Zbigniew Stonoga ma iść do więzienia | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 3.08.2015

Zbigniew Stonoga ma iść do więzienia

Zbigniew Stonoga ma stawić się w więzieniu w celu odbycia rocznej kary pozbawienia wolności. Biznesmen opublikował fragment sądowego wyroku w tej sprawie.

stonoga_wyrok

źródło: facebook.com/zbigniewstonogaoficjalne

Jak czytamy na profilu Stonogi, Sąd Rejonowy dla Warszawy Pragi-Północ wzywa Stonogę do stawienia się w zakładzie karnym na Białołęce 31 sierpnia 2015 roku.

Przypomnijmy, że Zbigniew Stonoga jest w trakcie przygotowywania się do startu w zbliżających się wyborach parlamentarnych. Zbiera także podpisy poparcia dla własnej partii o nazwie Stonoga Partia Polska.

Biznesmen postanowił także publicznie skomentować otrzymany wyrok:

„Ponieważ wygrywam walkę o Polskę, ponieważ pomagam zwyczajnym ludziom, zamykają mnie do więzienia! Wezwanie do odbycia niby kary za niby przestępstwo podpisała sędzia Agnieszka Ławryńczuk – ta sama, która w 2011 roku uniewinniła mnie w tym samym procesie. Stalinowskie sposoby uciszania ludzi chcących zmienić antypolską i aspołeczną rzeczywistość przestały być nawet owijane w bibułę. Dożyliśmy czasów w których każdego człowieka można uciszyć używając do tego niby niezawisłych sądów”.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>