NOWOŚĆ! BMW serii 6 Gran Turismo | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.10.2020

NOWOŚĆ! BMW serii 6 Gran Turismo

Premiera nowego BMW serii 6 Gran Turismo: precyzyjnie zmodyfikowana stylistyka nadwozia podkreśla sportowy charakter i unikatową dynamikę 5 drzwiowego modelu; wysokiej jakości materiały i zaawansowane wyposażenie nadają wnętrzu ekskluzywny klimat.

Premiera nowego BMW serii 6 Gran Turismo: precyzyjnie zmodyfikowana stylistyka nadwozia podkreśla sportowy charakter i unikatową dynamikę 5‑drzwiowego modelu; wysokiej jakości materiały i zaawansowane wyposażenie nadają wnętrzu ekskluzywny klimat; technologia podnosi wydajność i dynamikę; przewidziano także innowacyjne rozwiązania w zakresie systemów asystujących kierowcy, obsługi i łączności.

Wyjątkowa koncepcja pojazdu w klasie wyższej premium gwarantuje komfort jazdy na długich trasach w połączeniu ze sportowym wyglądem i szeroką paletą inteligentnych funkcji. Na świecie sprzedano ponad 50.000 egzemplarzy BMW serii 6 Gran Turismo. Produkcja na rynki globalne odbywa się w zakładzie BMW w Dingolfing. Na lipiec 2020 r. zaplanowano wprowadzenie do sprzedaży nowego BMW serii 6 Gran Turismo.

Zmodyfikowany przód i tył robią mocne wrażenie, przyciągając uwagę wyrazistą, sportową stylistyką; powiększona atrapa chłodnicy w kształcie nerki i smukłe reflektory podkreślają dynamiczny charakter samochodu; nowe diodowe reflektory adaptacyjne z technologią matrycową w wyposażeniu standardowym, światła laserowe BMW w wyposażeniu dodatkowym; gładko ukształtowane powierzchnie podkreślają szerokość tyłu; wszystkie warianty modelu wyposażono w trapezowe końcówki rur wydechowych.

Nowe kolory karoserii i dodatkowe lakiery BMW Individual, pakiet sportowy M z nowym, efektownie wystylizowanym pasem przednim i potężnym dyfuzorem z tyłu. Opcjonalne hamulce sportowe M teraz do wyboru z zaciskami lakierowanymi w kolorze niebieskim lub czerwonym.
18-calowe obręcze kół ze stopów lekkich w wyposażeniu standardowym w wariantach z najmocniejszymi silnikami benzynowymi i wysokoprężnymi, nowe 19- i 20-calowe obręcze kół ze stopów lekkich dostępne w ramach wyposażenia opcjonalnego.

Niezrównane połączenie luksusowej atmosfery, komfortu podróżowania i bogatego wyposażenia wnętrza. Monitor pokładowy o przekątnej 12,3 cala w kombinacji z zestawem wskaźników dostępny w wyposażeniu standardowym. Przyciski w konsoli środkowej teraz w błyszczącym, czarnym kolorze; skórzana kierownica sportowa z nowym układem przycisków wielofunkcyjnych i sterowaniem dwustrefową klimatyzacją automatyczną o rozbudowanych funkcjach w ramach wyposażenia standardowego. Opcjonalnie dostępna deska rozdzielcza pokryta skórą syntetyczną Sensatec teraz w wersji z kontrastowymi brązowymi przeszyciami.

Tapicerka skórzana Dakota w wyposażeniu standardowym, pełna tapicerka skórzana w wyposażeniu dodatkowym. Uzupełnienie oferty o nowe listwy ozdobne, np. z aluminium Rhombicle w kolorze szarego dymu (dostępne w pojazdach z pakietem sportowym M), oraz ekskluzywne warianty z drewna szlachetnego.

Nowe, wysokiej klasy wyposażenie opcjonalne zapewniające optymalny komfort jazdy: oświetlenie ambientowe z dynamicznym oświetleniem wnętrza oraz udoskonalony system rozrywki dla pasażerów w tylnym rzędzie w wersji Professional. Dostępne także: automatyczna klimatyzacja czterostrefowa, panoramiczny szklany dach, elektrycznie obsługiwane rolety przeciwsłoneczne oraz system dźwięku przestrzennego Bowers & Wilkins Diamond Surround.

Czytaj dalej…

Autor

- Gazeta BałtyckaMoto Replika