Przygotuj się do matury. Kursy z matematyki i fizyki. WARTO! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.08.2012
Nauka | Autor: Redakcja

Przygotuj się do matury. Kursy z matematyki i fizyki. WARTO!

5 września na Politechnice Gdańskiej rozpoczną się dwusemestralne kursy przygotowawcze do matury z zakresu matematyki i fizyki. Tylko 10,12 zł za godzinę! Zajęcia prowadzić będą nauczyciele z Wydziału Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej.

84 godziny z każdego przedmiotu plus 8 lekcji poświęconych eksperymentom fizycznym i wszystko stanie się łatwiejsze. Zdążysz powtórzyć wielomiany, ciągi liczbowe, funkcje, przypomnisz sobie jak stosować wzory Viete’a i rozszyfrujesz wiele innych, interesujących matematycznych zagadnień. Program kursu z fizyki jest równie obszerny.

Zajęcia odbywać się przez 28 tygodni, po 3 godziny, zawsze w sobotę między 9.00 a 5.00. Istnieje możliwość utworzenia grup uczęszczających na zajęcia w dni robocze, w godz. 17.15–20.00. Liczebność grupy musi w tym wypadku sięgać 20 osób. Dokładny harmonogram będzie znany po podziale kursantów na grupy ćwiczebne.

Aby stać się uczestnikiem kursu przygotowawczego do matury z matematyki i fizyki należy do 3 września opłacić szkolenie oraz do 14 września złożyć potwierdzenie dokonania wpłaty w pok. 102 na parterze Gmachu Głównego Politechniki Gdańskiej. Pokwitowanie można też przesłać faksem: 58/347 17 05 bądź pocztą elektroniczną na adres domatury@mif..gda.pl

Ile to kosztuje?

Opłata za jeden przedmiot wynosi

  • płatność jednorazowa 850 zł
  • w 2 ratach po 475 zł razem 950 zł

Opłata za dwa przedmioty wynosi

  • płatność jednorazowa 1700 zł
  • w 2 ratach po 950 zł razem 1900 zł

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>