Swoimi decyzjami spowodowali nieobliczalne straty. "Pandemia jest tylko w mediach" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.09.2020

Swoimi decyzjami spowodowali nieobliczalne straty. „Pandemia jest tylko w mediach”

Niespodziewanie dymisję ze stanowiska Ministra Zdrowia złożył Łukasz Szumowski. Wysłuchałem łzawego pożegnania, w którym dziękował i żonie, i dzieciom, a potem laudacji jego współpracowników i samego Premiera Mateusza. Jaki to wspaniały, bohaterski gość był, jak nas uratował od niechybnej śmierci i ogarnął pandemię.  No wzruszyłem się jak nie przymierzając – stary siennik – i łzy ciurkiem płynęły mi umęczonej brakiem maseczki twarzy. Że też ja nie doceniałem tego Szumowskiego! To doprawdy niewybaczalne.

Łukasz Szumowski spowodował nieobliczalne straty.

Ale tak poważnie, to pierwsze skoro na te kilkadziesiąt tysięcy łóżek w szpitalach specjalnie wyłączonych dla ewentualnie chorych zajętych jest 5%, skoro na te tysiące zakupionych respiratorów wykorzystuje się kilkadziesiąt, to co to za sukces? To porażka jest!

To jest dobry zarządca, który wydał setki milionów na kompletnie niepotrzebne sprzęty, wyłączył szpitale – jak się okazuje niepotrzebnie i zamroził życie gospodarcze i społeczne – powodując nieobliczalne szkody? A tu pandemii ni widu, ni słychu.

Ale Szumowski sam nie działał – jego radosną twórczość akceptował premier, rząd i cała ta horda partyjnych posłów (i tych z PiS i z opozycji). I jakoś się nie buntują, nie pytają jak mają wyglądać obowiązki takiego ministra w sytuacji pandemii? Czy rzeczywiście mu wszystko wolno i pod jakimi warunkami.

Nie ma ustawy o stanie wyjątkowym – a właśnie taka ustawa powinna zostać przez Sejm uchwalona. I ustawa – a nie rozporządzenia – powinna regulować działania ministra i powinna określać jego obowiązki.

Przede wszystkim ustawa powinna określać pojęcia jakimi się posługujemy. Bo np. „chory” to człowiek u którego wystąpiły objawy choroby – kaszel, gorączka czy co tam. A nie ktoś u którego test wykrył rzekomo obecność przeciwciał. Piszę „rzekomo” bo mamy przykłady kompletnej wadliwości testów.

powinien być zobowiązany do podawania w komunikatach danych prawdziwych. Np. liczby chorych, a nie nosicieli. Wtedy okazałoby się, że nie „zachorowało 600 osób”, a zaledwie np. 9. Bo objawy – jak piszą uczciwi lekarze – występują u 1,5% nosicieli – czyli na 600 wykrytych w kraju przypadków rzekomego wirusa naprawdę objawy wystąpią u 9 osób. Czy to jest epidemia?

A kwestia śmiertelności. Ile osób umiera codziennie na covid? Twierdzę że nikt (albo prawie nikt). Jeśli wczoraj umarło 8 osób i wszyscy mieli ciężkie choroby, to na jakiej podstawie podaje, że oni zmarli na covid? Żeby to stwierdzić powinny być przeprowadzone sekcje zwłok każdego, kto rzekomo umarł na covid. To jest niebywale ważne, a ani posłowie, ani premier nie nałożyli na Szumowskiego obowiązku przeprowadzania sekcji zwłok i rzetelnego informowania Polaków.

Że nie potrafili – wierzę, bo posłowie to grupa niebywale niekompetentnych ludzi jest.  Oni nie są od myślenia tylko od podnoszenia ręki tak jak partia każe. Ale też przychodzi mi na myśl, że cała afera z covidem i rzekoma pandemią to gigantyczny geszeft, na którym kto trzeba ten zarabia miliony. Na respiratorach, na maseczkach – teraz pewnie na szczepionkach.

Zastanawia mnie jednak, gdzie są lekarze, którzy przecież widzą jawne oszustwo pandemii? Powtarzam jak mantrę: w nyskim powiecie, gdzie mieszka 138 tys. ludzi dzisiaj – kiedy piszę te słowa – w szpitalu jest 1 (słownie: jeden) chory, a przez 5 miesięcy „pandemii” zmarła 1 starsza, schorowana kobieta.

Gdzie są uczciwi dziennikarze, którzy potrafiliby zobaczyć oczywiste fakty – a nie klepali głupoty o „zmarłych na covida”, których nie ma.  W sposób oczywisty widać, że żadnej pandemii w realu nie ma. Pandemia jest w mediach.

Czemu służy ta propagandowa akcja? Myślę że rozmaitym lewym interesom na maseczkach, na respiratorach i na czym tam jeszcze. Strach jaki wzbudzają politycy – ma przykryć wyprowadzanie publicznych pieniędzy na rzeczy, nikomu do niczego nie potrzebnych.

A poza tym „pandemia” daje politykom znakomity instrument kontroli nad obywatelami. Gdyby wymyśliła covid, do dziś powiewałyby nad nami czerwone sztandary.

Autor

- poseł niezrzeszony VIII kadencji, w latach PRL opozycjonista, przywódca Solidarności w Nysie, członek Klubu Służby Niepodległości, internowany i więziony w stanie wojennym. Za działalność na rzecz Niepodległego Państwa Polskiego odznaczony przez Prezydenta Srebrnym Krzyżem Zasługi, oraz Krzyżem Wolności i Solidarności.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
 1. Adam1234 pisze:

  Najgorsze jest to, że ludzie dali się zastraszyć .To jest NIEWYBACZALNE ,że rządzący zrobili z Polaków niewolników !!! Precz z mas…przepraszam, z NAMORDNIKAMI !!! Namordnik jest symbolem zniewolenia !Zachęcam do nienoszenia tych jakże szkodliwych szmat na gębach,sam zresztą nie noszę .

 2. Józef pisze:

  Dziękuję za ten tekst. Szkoda, że jest Pan nielicznym z uczciwych i rzetelnych.

  Pozdrawiam
  Józef

 3. Radek K. pisze:

  Tak, dziekuje za ten artykulik !
  Plandemia , paranoja strachu, a wiekszosc populacji tylko biernie oglada telewizje i zaklada masoneczki, upps maseczki 😉

  I dlatego chodzimy na manifestacje przeciwko obostrzeniom.
  Prosze zobaczyc ile osob bylo na sierpniowej i wrzesniowej w Warszawie.

  Tylko oszolom, taki jak niejaki „publicysta” Kaminski i jemu pokrewni moga, a raczej musza myslec ze szumowina doktorzyna dzialal w interesie narodu :
  oni sa kierowani przez ponadnarodowe lobby, anty polskie , antyludzkie, a ci sludzy systemu jeszcze sa bezczelni ale sie to skonczy…
  Upadnie ten gmach klamstwa i obludy. To jest masowy ciemny rytual , te maseczki, depersonalizacja, kontrola umyslu prawie juz.

  Pozdrawiam i lepiej ze pisze pan o tym niz czepianie sie wegetarian haha.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika