Unia Europejska jak mafia | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.09.2017

Unia Europejska jak mafia

Jakoś to cicho przeczołgało się przez media R1; choć jest to niegodziwość najwyższej kategorii – demonstrujące otwarcie, po co było to całe rozszerzenie Unii Europejskiej. Jedynie mądra i czujna Aleksandra Rybińska wychwyciła znaczenie takiej deklaracji [1].

Oto fragment jej doniesienia:

„… Niemiecki znawca prawa międzynarodowego i europejskiego Stefan Lorenzmeier z Uniwersytetu w Augsburgu ocenił, że w przypadku gdyby Budapeszt ignorował wyroki wydane przez Trybunał Sprawiedliwości UE, Bruksela mogłaby w ostateczności konfiskować węgierski majątek. Ziemia czy nieruchomości należące do Węgier, a znajdujące się na terytorium Unii mogłyby być przejmowane i licytowane — powiedział Lorenzmeier w rozmowie z portalem „Zeit online”.

Oto wyszło szydło z worka.

Zachciałeś zakolegować się z mafią, to wiedz, że od tego momentu, wszystko, co posiadasz, ty, twoje dzieci i twoja żona, oraz cały twój majątek należy do mafii. Ty już nie masz nic do gadania. To boss będzie decydował, co ma się z tobą dziać. I albo dostaniesz talerz zupy, albo cię zrujnujemy, lub nasz islamski koleś zgwałci twoją żonę, czy córkę. W ostateczności możemy cię odstrzelić.

Czym różni się taka mentalność głównych ekspertów Unii Europejskiej, od mafiozów z Chicago lub Sycylii? Czy choćby kolesi z Pruszkowa?

Udając się pod naszą opiekę, jednocześnie oddajesz nam siebie wraz z twoim całym dobytkiem i rodziną.
Czy ty, świadomy obywatelu Rzeczpospolitej, który w ilości 45,25%, a nie jak podała PKW aż na poziomie 77,45%, w referendum zagłosowałeś za podpisaniem cyrografu oddającą nie tylko twoją duszę, lecz wówczas 28 864 969 dorosłych obywateli, w pakt diabłu pod postacią europejskiej unii? [2] Nie byłeś świadomy niebezpieczeństwa, bo zaufałeś towarzyszowi Millerowi oraz reszcie zakłamanych polityków, którzy, jak Donald Tusk myśleli wyłącznie o własnym dobrobycie?

Teraz, po trzynastu latach od tamtego momentu, opadają maski i wychodzi na jaw, o co tak właściwie chodziło.

„Stara Unia” uznała, że potrzebuje nowych kolonii. Nie w Afryce, czy na innych kontynentach, tylko pod bokiem – biedaków, którzy ledwo co się wyrwali spod okupacji komunistów, do której zresztą zostali sprzedani w Jałcie, przez dokładnie ten sam „Zachód”.

Taki był właśnie jedyny cel „rozszerzenia Unii”. Jeżeli ktoś myślał, że chodziło o polepszenie naszych warunków życiowych, to jest naiwnym idiotą.

A dowodem na to jest właśnie wymachiwanie pejczem przez unijnych kapo. Chcecie sobie bryknąć, marzy wam się samodzielność, myślicie, że zerwiecie się ze smyczy, panowie: Jarosławie Kaczyński i Viktorze Orbanie? To się grubo mylicie. Kto raz wejdzie do mafii, ten już na całe życie tam pozostanie. A jak będzie fikał, to będzie karany. Pierwszy paluszek – ciach! Potem może kolano…

[1] http://] https://wpolityce.pl/polityka/357937-bezczelnosc-niemiecki-prawnik-grozi-wegrom-ue-moze-skonfiskowac-wegierski-majatek-jesli-orban-dalej-bedzie-odmawial-przyjecia-uchodzcow

[2] http://niepoprawni.pl/blog/satyr/polexit-czesc-1-wprowadzenie-do-tematu

Autor

- publicysta. Z zawodu inżynier elektronik pracujący od 30 lat za granicą na morzu. Konserwatysta.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Kaszub pisze:

    Dobre wnioski Szanowny Autorze. Uszanowanie!

  2. Też Kaszub pisze:

    Rzeczy tak oczywiste, że idiota tylko ich nie zauważa.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika