Kamil Bednarek w Klubie Pokład | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.02.2015

Kamil Bednarek w Klubie Pokład

Kończy się karnawał. Nie oznacza to jednak końca ciekawych wydarzeń artystycznych oraz koncertów w Trójmieście. Już w najbliższą niedzielę przekonają się o tym fani muzyki reggae. O godzinie 20:00 w Klubie Pokład w Gdyni wystąpi wraz z zespołem.

Kamil Bednarek w Klubie Pokład

Kamil swoją karierę rozpoczął od występu w programie „Mam Talent”. Powalał na kolana nie tylko jurorów, ale także publiczność zebraną w studiu i z pewnością również tą przed ekranami telewizorów. Wyszedł na scenę w zielonej bluzie i szarych spodenkach, z uśmiechem na twarzy, emanując pozytywną energią. A kiedy zaczął śpiewać, nikt nie miał wątpliwości, że faktycznie ma talent. Ci, którzy oglądali – z pewnością pamiętają uśmieszek Kuby Wojewódzkiego mówiący „Dobry jest!”, wsłuchaną Małgosię Foremniak i niezwykle zadowoloną, zamykającą oczy, Agnieszkę Chylińską, która skwitowała – „Gdybyś Ty wiedział, gdzie Ty byłeś we mnie swoim głosem…”.

Mimo, iż nie udało mu się wygrać programu, zrobiło się o nim głośno, a nawet bardzo głośno. W latach 2008 – 2012 był wokalistą grupy Star Garus Muffin, natomiast od 2012 roku występuje nie tylko na polskiej scenie, wraz z zespołem pod nazwą „Bednarek”. Grupę tworzą również: Piotr Bielawski, Piotr Stanclik, Maciej Pilarz oraz Radosław Szyszkowski. Kamil jest nie tylko wokalistą, ale także kompozytorem i autorem tekstów, gra na fortepianie, saksofonie i gitarze. W 2012 roku, wraz ze swoją kapelą wydał płytę pt. „Jestem…”, później również dwa albumy koncertowe. Został uhonorowany wieloma nagrodami muzycznymi m.in. na Festiwalu TOPtrendy, Rock Reggae oraz MTV Europe Music Awards. Współpracował z takimi gwiazdami jak Mesajah, Pezet, czy Cleo i Donatan.

„Bednarkowa zajawka” trwa. Zespół nieustannie koncertuje, przyciągając do siebie i swojej muzyki coraz to większe rzesze fanów. Oby to trwało jak najdłużej. Tego życzymy Tobie Kamilu oraz całej Twojej ekipie.

Koncert:
Miejsce: Gdynia (Skwer Tadeusza Kościuszki)
Data: 15 lutego 2015 (niedziela)
Godzina: 20:00
Bilety: 45 zł, 40 zł w przedsprzedaży – www.ticketpro.pl
Dodatkowe informacje: www.poklad.pl

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika