Z Putina śmieją się internauci. Wygląda jak pies | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.09.2013

Z Putina śmieją się internauci. Wygląda jak pies

Jak wiadomo, to zdrowie, a zdrowym chce być każdy. Zatem szukamy źródeł rozrywki i bawimy się, a pomagają nam w tym często tabloidy. Przeglądając ich zawartość znaleźć można galerię zdjęć i dotyczący prezydenta Rosji, Władimira Putina.

Jest on świetnym obiektem żartów na całym chyba świecie. Także i w Rosji, czego dowodem obraz rosyjskiego malarza – Konstatntina Ałtunina, który przedstawia rosyjskiego prezydenta w koszuli nocnej, stojącego za Miedwiediewem i czeszącego jego włosy. Rosyjski premier jest z kolei przedstawiony jako kobieta w bieliźnie.

Rosyjski prezydent w koszuli nocnej

Teraz internauci napawają się radością, porównując zdjęcie Putina z ulicznym psem.

Z Putina śmieją się internauci. Wygląda jak pies

Autor: themoscowtimes.com

Tego psa, będącego mieszańcem rasy owczarka niemieckiego i stafordzkiego bulteriera, znaleziono w centrum Kijowa. Znalazca wykonał zdjęcie, które porównał z podobizną Putina, umieścił je w internecie i od razu stało się ono światową sensacją. Informował o tym serwis The Moscow Times. Jeden z internautów skomentował, iż to Putin przypomina psa, a nie odwrotnie. Dalej inny podaje jako przykład książkę Psie serce Michaiła Bułhakowa, w której zamienia się w człowieka.

„Genialne. Nie zdziwiłbym się, gdyby kąsał” – tak na Twiterze skomentował podobieństwo irlandzki komik – Graham Norton.

A jak Państwo oceniacie podobieństwo?

Autor

- współpracownik Gazety Bałtyckiej

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. Jarek pisze:

    Ależ to głupie… na zamówienie?

  2. Imię... pisze:

    Nazywam ten styl komunikacji debilizmem funkcjonalnym. To straszne …

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika