Przepowiednia Grzegorza Rasputina – 23 sierpnia 2013 r. nastanie grobowa cisza... | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 22.08.2013

Przepowiednia Grzegorza Rasputina: 23 sierpnia 2013 r. nastanie grobowa cisza…

Legendarny „staruszek”, przyjaciel rodziny ostatniego cara Rosji – Mikołaja II – Rasputin, który został nazwany „diabłem mnicha”, znany jest z przepowiadania przyszłości. A według plotek, wiele z nich się spełniło. Dopiero co, naukowcy badający życie Rasputina, odkryli, że „jasnowidz” przepowiedział koniec świata w 2013 roku. Ten moment powinien nadejść jutro – 23 sierpnia 2013 roku.

Rasputin

Rasputin

Starzec ostrzegał o jakiegoś „burzy strasznej”, która ma być jutro, a po której „… ogień pochłonie całe życie na ziemi, wszystko zginie i nastanie grobowa cisza…”

Ponadto w jego przepowiedniach jest mowa o potopie na Dalekim Wschodzie: „morze wejdzie do miasta, domów, a ziemia będzie słona. Sól wpada do wody pitnej i nie będzie innych wód, oprócz słonych. Słona ziemia nie będzie w stanie rodzić więcej owoców, a jeśli się pojawią – tylko niejadalne. Dlatego ludzie szukać będą żyznej ziemi, która jednak zamieni się w słone bagna. A pozostałe ziemie zniszczone zostały narastającym żarem… Ludzie będą chodzić w słonym deszczu i brodzić po zasolonej ziemi i wysuszonych polach.
Rasputin przewidział śmierć rodziny carskiej na długo przed strasznymi zbrodniami dokonanymi w piwnicy Ipatievskiej rezydencji w Jekaterynburgu. Był on w stanie przewidzieć nadejście nowego rządu w Rosji carskiej i „góry zabitych , wśród nich szlachetnych książąt i hrabiów, których krwią będą zabarwione wody Newy”.

Przewidział również, 25 lat i „trzy księżyce” później (przewidywania wydarzeń z 1937 r.) stalinowskie represje.

Był w stanie przewidzieć i okoliczności swojej śmierci i wyraźnie mówił o tym. Jeśli zostanie zabity przez opryszków pochodzących z rosyjskich chłopów – car nie musi się martwić o swój los, a jego potomkowie będą przynajmniej 100 lat u władzy… Jeśli jednak zabije go szlachta, krewni z carskiego rodu, wtedy też los carskiej rodziny będzie przesądzony… Szlachta będzie zmuszona do ucieczki z kraju, ale z „carskich krewnych,” nikt nie pozostanie przy życiu. Po kilku latach „bracia staną przeciwko swoim braciom i będą się nawzajem mordować”.

Jak wiadomo, sprawdził się wariant drugi wydarzeń i stało się tak, jak przewidywał Grzegorz Rasputin.

http://www.kp.ru/daily/26123.4/3015849/

Tłumaczenie z oryginału: Zenon Lica

Autor

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 5 komentarzy
Napisano
 1. Andrzej pisze:

  Dzis wybrali ponownie Tuska na przewodniczącego…cos jest w tej przepowiedni…

 2. gogo pisze:

  WYBUCHY NA SŁONCU BYŁY NO TO NARA !

 3. Ania pisze:

  Ludzie!! przepowiem wam przyszłość.. Za 5 min znajdę sie w kiblu.. wierzcie mi!! :D:D

 4. Imię... pisze:

  Ja nie wieże w końca świata …………..

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika