Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.11.2014

Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta

Zakończyła się ostatnia z serii publicznych debat z kandydatami na prezydenta Wejherowa. W debacie organizowanej przez i uczestniczyli , i . Tym razem na debacie stawił się także obecny , który do tej pory publicznych debat konsekwentnie unikał.

Burzliwa debata prezydencka w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta

Co ciekawe, pojawianie się na sali obecnego prezydenta wywołało ogromne emocje ze strony mieszkańców miasta, którzy tłumnie przybyli na debatę, chcą w końcu usłyszeć, co do powiedzenia ma ich prezydent. Organizatorzy niestety nie przewidzieli tak dużego zainteresowania ze strony obywateli, stąd tak wiele niedogodności wynikających choćby z braku miejsca dla przybyłych, którzy musieli stać przed salą.

Skąd tak duże zainteresowanie debatą? Mieszkańcy chcieli na żywo posłuchać, co ma do powiedzenia prezydent miasta, który do tej pory słynął z unikania debat, spotkań i dialogu z mieszkańcami, za co ci ostatni wciąż mają do niego ogromne pretensje.

Debata była dość merytoryczna, choć nie obyło się bez politycznych sloganów i ogólnych, niewiele znaczących haseł oraz mało realnych deklaracji, które wielokrotnie wypowiedział Krzysztof Hildebrandt, co wśród słuchających debaty mieszkańców wywoływało oburzenie i sprzeciw.

Wszystkie sondaże wskazują na to, że w Wejherowie będzie druga tura wyborów, gdyż obecny prezydent nie ma większych sens na zdobycie ponad 50 proc. głosów poparcia.

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 7.0/10 (wszystkich: 3)
Burzliwa w Wejherowie. Mieszkańcy oburzeni słowami Hildebrandta, 7.0 out of 10 based on 3 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Michał Zagłoba

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 3 komentarze
Napisano
 1. asia pisze:

  i tu się mylicie, sondaż Radia Gdańsk – Krzysztof Hildebrandt 60%% głosów. Czyli o ile dobrze pamiętam ze szkoły jest to więcej niż 50%. trochę rzetelności.

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: -2 (oddano 2 głosów)
 2. Robert pisze:

  MAFIA rzadzi czyli wendety Hildebrandta cz.5 nadchodzi

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: 0 (oddano 0 głosów)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>