Poszukiwany ukrył się w specjalnie zaprojektowanej szafie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.02.2014

Poszukiwany ukrył się w specjalnie zaprojektowanej szafie

Policjanci ze Skarszew zatrzymali poszukiwanego listem gończym 31-latka. Aby uniknąć mężczyzna schował się w szafie. Ukrywający się przed wymiarem sprawiedliwości mężczyzna został i w najbliższym czasie trafi do aresztu śledczego.

Poszukiwany ukrył się w specjalnie zaprojektowanej szafie

Wczoraj wieczorem policjanci z Posterunku Policji w Skarszewach zapukali do drzwi jednego z mieszkań. Z ich ustaleń wynikało, że ma tam ukrywać się 31-letni mężczyzna, który jest .

Podczas lustracji mieszkania funkcjonariusze sprawdzili udostępnione im pomieszczenia. Mimo, że informacja jaką dysponowali była pewna, w żadnym z przeszukanych miejsc nie było poszukiwanego.

W pewnej chwili jeden z policjantów zajrzał do szafy. otworzeniu drzwi okazało się, że posiada ona podwójną ścianę, za którą ukrył się poszukiwany 31-latek.

Mężczyzna został zatrzymany i przekonwojwany do starogardzkiej komendy, skąd trafi do aresztu śledczego. Mieszkaniec gminy Skarszewy był poszukiwany w celu odbycia kary 10 miesięcy pozbawienia wolności za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwym.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>