"Minimalizm dla zaawansowanych, czyli jak uczynić życie jeszcze prostszym" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.12.2015

„Minimalizm dla zaawansowanych, czyli jak uczynić życie jeszcze prostszym”

16 grudnia, ten dzień w kalendarzu każdego zabieganego człowieka powinien wybrzmiewać premierą poradnika Anny Mularczyk-Meyer „Minimalizm dla zaawansowanych, czyli jak uczynić życie jeszcze prostszym”.

Minimalizm dla zaawansowanych - Anna Mularczyk-MeyerAutorka pokazuje proste drogi do zwycięstwa nad standardowymi problemami dzisiejszego świata. Brak czasu i pieniędzy, często nawet i długi, problemy z wagą, niezdolnością do koncentracji, lęki przed chorobą, samotnością, starością i śmiercią.

Obok walki z największymi ludzkimi słabościami, czytelnik znajdzie odpowiedzi na pytania: Gdzie kończy się umiar? Gdzie rozpoczyna się asceza i czy jest potrzebna, a jeśli tak, to komu i gdzie? Czym jest szczęście i czy minimalizm jest dobrą drogą do jego osiągnięcia?

Anna Mularczyk-Meyer urodziła się w 1974 r. w Zakopanem, od kilkunastu lat mieszka w Krakowie. Z wykształcenia iberystka, zawodowo zajmuje się tłumaczeniami, głównie o charakterze technicznym i użytkowym. Od 2010 r. prowadzi Prosty blog (www.prostyblog.com), gdzie opisuje swoje doświadczenia i obserwacje związane z upraszczaniem życia i fascynacją minimalizmem. W wolnych chwilach oprowadza hiszpańskojęzycznych turystów po Zamku Królewskim na Wawelu. Zadebiutowała świetnie przyjętą książką pt. Minimalizm.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>