Wera Gorczyńska - "Dlaczego nie poczekałaś" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 3.11.2013

Wera Gorczyńska – „Dlaczego nie poczekałaś”

Dziś oddajemy w państwa ręce książkę Wery Gorczyńskiej – „” to opowieść o trudnych relacjach matka – córka, o tęsknocie za miłością, o chorobie nowotworowej, o podejmowaniu trudnych wyzwań i o „wszystkich wielkich sprawach, które nas obchodzą”, jak napisała . To książka, którą przeczytacie jednym tchem, ale na długo nie zapomnicie!

Wera Gorczyńska - "Dlaczego nie poczekałaś"„Odważna i pełna życiowej prawdy opowieść o tęsknocie za miłością i o więzi silniejszej niż śmierć.

Matka i córka. Dwa światy. Dwie drogi. Jedno życie. Córka uciekła z domu, kiedy miała szesnaście lat. Nienawidziła swojej matki, nigdy jej nie rozumiała. Postanowiła sama poradzić sobie w życiu. Jaką cenę musiała za to zapłacić?

Porządkując rodzinny dom po śmierci matki znajduje jej pamiętniki. Czyta i odkrywa zupełnie nieznaną sobie dziewczynę, potem kobietę. Nie wie jeszcze, że życie przygotowuje dla niej kolejne wyzwania, na które nie jest przygotowana. Czy będzie umiała lepiej niż matka przeżyć swoje życie?

Opowiedziana w lapidarnych zdaniach, przejmująca relacja z życia młodej dziewczyny. W tle trudny związek matki z córką, miłość, śmierć – wszystkie wielkie sprawy, które nas obchodzą. Sugestywne i odświeżające”.
Agnieszka Wolny-Hamkało

(ur. 1984) – pseudonim autorki pewnego bloga. Sporo w życiu przeszła, sporo zrozumiała, a teraz postanowiła o tym napisać…

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 10.0/10 (wszystkich: 2)
Wera Gorczyńska - "Dlaczego nie poczekałaś", 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Katarzyna Komar

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika