Czy to już koniec partii Ryszarda Petru? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 14.10.2015

Czy to już koniec partii Ryszarda Petru?

Zakłócanie konferencji prasowych, ujawnienie tajnej korespondencji. Wygląda na to, że Ryszard może mieć poważne kłopoty wizerunkowe.

Czy to już koniec partii Ryszarda Petru?

Czy to już koniec zaskakującej i błyskawicznej kariery byłego współpracownika Leszka Balcerowicza? opublikował dokumenty, które mają dotyczyć ugrupowania Ryszarda Petru. Wiele wskazuje na to, że ten wątek będzie dogłębnie analizowany przez opinię publiczną i może oznaczać poważne wizerunkowe kłopoty partii Petru.

Tymczasem bieżące kłopoty ekonomisty związane są z obecnością jego przeciwników na konferencjach, które organizuje. Spotkania z dziennikarzami są one zagłuszane przez megafony i inne urządzania emitujące dźwięki. Jedna z konferencji zakłócona została przez hasła dotyczące kredytów we frankach.

Przypomnijmy – w naszych sondażach partia NowoczesnaPL nie przekracza progu wyborczego.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. Mikołaj pisze:

    Mainstreamowe media milcza, jesli dalej tak będzie to koniec Petru nastapi dopiero po wyborach. I nie jest to sprawa pewna. Obawiam sie, ze w zwiazku z manipulacja sondazowa, Nowoczesna faktycznie moze wejsc do parlamentu.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika