Wybory samorządowe 2014. Kogo wybrać? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 4.11.2014

Wybory samorządowe 2014. Kogo wybrać?

Samorządowa kampania wyborcza przyspiesza. Wybory już 6 listopada 2014. Kandydaci pojawiają się na ulotkach, plakatach, billboardach. Kogo wybrać?

wyboryPostanowiliśmy Państwu pomóc. Do końca kampanii będziemy publikowali wybrane sylwetki kandydatów, którzy cieszą się zaufaniem społecznym i mają dorobek w pracy na rzecz lokalnych społeczności.

Nie zwracamy uwagi na barwy partyjne. Zwracamy za to szczególną uwagę na wartość kandydatów. Ich osiągnięcia i osobowości.

Pierwszym prezentowanym przez nas kandydatem, na którego w naszej ocenia warto zwrócić uwagę jest Andrzej Kowalczys, bezpartyjny kandydat do Rady Miasta Gdańska (Przymorze i ) popierany przez Platformę Obywatelską, człowiek od lat zaangażowany m.in. w promowanie sportu na Pomorzu, jest organizatorem turniejów dzikich drużyn „”.

Sylwetki wszystkich prezentowanych kandydatów będzie można znaleźć pod adresem http://gazetabaltycka.pl/tag/wybory-samorzadowe-kandydaci

wybory_samorzadowe_2014-1


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>