Poseł Wipler i inni, czyli polskie bagno się pogłębia | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.10.2013

Poseł Wipler i inni, czyli polskie bagno się pogłębia

Już nawet najbardziej władzy życzliwi czują, że zbyt długo to nie potrwa. Nieuzbrojonym okiem widać, że polityczne „elity” III Rzeczpospolitej sięgnęły dna.

Poseł Wipler i inni, czyli polskie bagno się pogłębia

Poseł Przemysław Wipler miał ostatnio spore kłopoty.

aferkach z muzykami grającymi pod drzwiami pokojów sejmowego hotelu, po „hrabiance Potockiej” uwodzącej „wybrańców narodu” z różnych politycznych opcji, po prezydentach wchodzących do samochodu przez bagażnik, po „taśmach Begier”, po aferze Sawickiej, doszliśmy do tego, co mamy obecnie.

Zachowania naszych posłów, „niewinne” początkowo, teraz przekształcają się w skandaliczne, niegodne: nagrywania (Ziobro), kłamstwa (Macierewicz, obietnice wyborcze), szantaże (), tajemnicze kontakty (Chlebowski, Drzewiecki), (praca w wyjątkowo intratnych spółkach skarbu państwa – np. Aleksander ), udział w bijatykach (Wipler), polityczną korupcję (ludzie ze spółdzielni Protasiewicza i Schetyny). Mnożyć takie negatywne przykłady można w nieskończoność.

Widać z powyższego, że moralne kwalifikacje – nie boję się tego określenia – większości naszych „aktywistów” do sprawowania jakichkolwiek urzędów są mniej więcej zerowe.

Ci ludzie powinni siedzieć w miejscach odosobnienia, część zapewne z wyrokami.

Tymczasem czują się dobrze, nawet bardzo dobrze. Polskie bagno pogłębia się. Ciekawe tylko, jak długo wytrzyma to jeszcze moja Ojczyzna. drugie brzmi: jak długo wytrzyma to , będący suwerenem? Mam nadzieję, że społeczeństwo wykrzesa z siebie jeszcze tyle siły, by za niewielkie pieniądze zatrudnić paru meliorantów. Polskie bagno trzeba oczyścić, a brudy zutylizować.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- publicysta, komentator i felietonista.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika