17-latka pobiła w Parku Reagana 10-latka | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.04.2014

17-latka pobiła w Parku Reagana 10-latka

Policjanci z referatu interwencyjnego komendy miejskiej zatrzymali 7-latkę, która w piątek w Parku Reagana na Przymorzu pobiła 10-latka. Gdańszczanka wpadła w ręce mundurowych chwilę po zdarzeniu. Za popełnione przestępstwo usłyszała już zarzut. Za uszkodzenie ciała grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

17-latka pobiła w Parku Reagana 10-latka

Dyżurnego policji zadzwonił mężczyzna i poinformował, że chwilę wcześniej w parku na Przymorzu młoda dziewczyna pobiła 0-latka.

Na miejsce pojechali policjanci z referatu interwencyjnego komendy miejskiej. Tam w wyniku przeszukania pobliskiego terenu odnaleźli 7-letkę i ją zatrzymali. Jak się okazało była ona nietrzeźwa, w wydychanym powietrzu miała prawie promil alkoholu. Dziewczyna trafiła do policyjnego aresztu.

Pracujący nad tą sprawą policjanci ustalili, że 7-latka razem z koleżanką spożywały w parku i zaczepiały bawiące się tam dzieci. W pewnym momencie młoda pobiegła za 10-latkiem, który oblał ją wodą. Gdy go dogoniła, przewróciła na ziemię i kopała po twarzy. Kobieta została zatrzymana.

7-letnia mieszkanka Gdańska gdy wytrzeźwiała, za popełnione przestępstwo usłyszała zarzut. Za uszkodzenie ciała trwające nie dłużej niż 7 dni grozi do 2 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika