Napadł na ekspedientkę i groził rewolwerem | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 5.11.2012

Napadł na ekspedientkę i groził rewolwerem

Funkcjonariusze z Sopotu zatrzymali mężczyznę, który groził w sklepie nocnym ekspedientce, tym jak nie chciała mu sprzedać alkoholu. Mężczyzna ten miał prawie dwa promile alkoholu we krwi. Grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

Do zdarzenia doszło w piątek tuż godzinie 2 w nocy. Dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Sopocie otrzymał zgłoszenie, że w jednym z nocnych sklepów doszło do awantury w wyniku której niezadowolony klient groził ekspedientce rewolwerem.

Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali funkcjonariusze, którzy zastali w sklepie 54-letniego mieszkańca Gdyni. Okazało się, że pracownica sklepu nie sprzedała mu alkoholu, gdyż był on pijany.

Wówczas 54-latek zdenerwował się i wyciągnął rewolwer grożąc, że go użyje jeśli nie kupi alkoholu.

Szybka interwencja policjantów pozwoliła na zatrzymanie gdynianina i przewiezienie go do policyjnego aresztu. Mężczyzna ten poza rewolwerem posiadał przy sobie gaz, paralizator i pałkę teleskopową, a w jego mieszkaniu kryminalni znaleźli maczetę i akcesoria do rewolweru.

Mieszkaniec Gdyni usłyszał już i teraz za swój czyn odpowie przed sądem. Za kierowanie gróźb grozi mu do dwóch lat pozbawienia wolności.

(Fot. KWP Gdańsk)

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika