Nowy Dwór Gdański - pijany kierowca wjechał w bar. Jedna osoba nie żyje | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 17.07.2012

Wjechał samochodem do baru. Zabił kobietę.

Do tragedii doszło w Krynicy Morskiej. Pijany audi wjechał do jednego z przydrożnych barów. Auto staranowało 4 osobową rodzinę. 3 kobiety i 4-letni chłopiec trafili z obrażeniami do szpitala, 58-latka zmarła. 21-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego zostanie przesłuchany przez prokuratora i najprawdopodobniej usłyszy zarzuty spowodowania tak wielkiej tragedii.

Nowy Dwór Gdański – pijany wjechał w bar. Jedna osoba nie żyje. (Fot. KWP Gdańsk)

Około godziny 19.30 w sobotę dyżurny policji otrzymał informację o tym, że w drewnianą wiatę baru wjechało osobowe audi. Policjanci, którzy pojechali pod wskazany adres zastali na miejscu tragiczny obraz. Okazało się, że uderzając w drewnianej konstrukcji wiatę – samochód staranował rodzinę, która tam przebywała. Wszystkich poszkodowanych, 3 kobiety i 4-letniego chłopca niezwłocznie przetransportowano do szpitali. W wyniku doznanych obrażeń, 58-letnia zmarła kilku godzinach w szpitalu. W stanie ciężkim wciąż pozostaje 4-letnia ofiara wypadku. Wszyscy poszkodowani to mieszkańcy województwa mazowieckiego.

zatrzymali kierowcę osobowego audi, który cały czas siedział za kierownicą auta, pilnowany przez jednego ze świadków zdarzenia. Okazało się, że jest to 21-letni mieszkaniec powiatu elbląskiego. Badanie alkotestem wykazało, że mężczyzna miał w organizmie 1,6 promila alkoholu. Pijany sprawca wypadku został zatrzymany i osadzony w policyjnej celi. Dziś funkcjonariusze doprowadzili go do prokuratury, najprawdopodobniej jeszcze dziś usłyszy zarzuty.

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika