Oto elektryk samochodowy godny polecenia! | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 28.12.2020

Oto elektryk samochodowy godny polecenia!

Zajmują się najtrudniejszymi przypadkami awarii elektrycznych w samochodach. Gdy już żaden elektryk nie jest w stanie pomóc wiadomo, że trzeba pojechać do Sopotu. Fachowcy z Ba-car przyjmą każde zlecenie, co więcej – nie ma dla nich usterek nie do naprawienia. Sprawdziliśmy i potwierdzamy – Baraniakowie wraz ze swoimi pracownikami to fachowcy najwyższej klasy.

Zygmunt Baraniak od 1991 roku wraz z bratem prowadzą warsztat samochodowy specjalizujący się w elektryce i elektronice. Zajmują się najtrudniejszymi usterkami, z którymi inni fachowcy nie są w stanie sobie poradzić. (fot. IS Foto)

Ba-car w Sopocie to warsztat samochodowy specjalizujący się w zagadnieniach elektrycznych i elektronicznych. Jak wiadomo, samochodowa elektryka to temat trudny, wymagający sporej wiedzy, dużego doświadczenia, umiejętności, a także specjalistycznych urządzeń diagnostycznych. Tu to wszystko jest. A dodatkowo jest ogromna pasja w rozwiązywaniu trudnych zagadek, bo elektryka samochodowa to w pewnym sensie detektywistyczne śledztwo w poszukiwaniu konkretnej usterki.

Firma Ba-Car powstała w 1991 roku, założył ją Zygmunt Baraniak wraz z bratem i do dziś z powodzeniem ją prowadzą. Zakład obok elektryki specjalizuje się w samochodowej elektronice – kodowaniu kluczyków, naprawą układów scalonych, zabezpieczeń itp.

Jacek Baraniak, drugi z braci jest specjalistą w zakresie elektroniki samochodowej. (fot. IS Foto)

Wielu klientów korzysta z umiejętności elektronika właśnie w związku z kodowaniem kluczyków, czy dorabianiem kolejnych ich kompletów, co jest pożądane np. w przypadku kluczyków do Mercedesów (tzw. rybek), ale także wielu innych marek. W Ba-Car robi się to szybko, bardzo dobrze i co istotne, w atrakcyjnych cenach.

Zwróciliśmy uwagę, że właściciele warsztatu Ba-Car są ludźmi bardzo uczciwymi! W trakcie naprawy są w stałym kontakcie telefonicznym z klientem, otwarcie podają ceny za daną naprawę, w przypadku jakichkolwiek komplikacji – a takie zawsze mogą się zdarzyć – na bieżąco informują o tym klienta, proponując satysfakcjonujące rozwiązania.

Jeśli zatem szukacie naprawdę dobrego elektryka lub elektronika samochodowego na terenie Trójmiasta – koniecznie odwiedźcie warsztat Ba-Car w Sopocie, ul. Leśna 6, 81-876 Sopot. Nie zawiedziecie się!

Ba-Car Sopot
ul. Leśna 6
tel. 58 551 02 80

Autor

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 9 komentarzy
Napisano
 1. Alex pisze:

  Wygląda całkiem ciekawie. Fajny klimat

 2. Irek-Gda pisze:

  Bardzo dobrzy specjalisci i faktycznie też moge polecić. Pozdrawiam serdecznie!

 3. Kami pisze:

  Ciekawy artykuł

 4. Patryk pisze:

  Potwierdzam fachowość warsztatu. Trudno dzisiaj o dobrego mechanika. Pomimo dużej liczby tego typu firm. Tym bardziej cieszą takie miejsca, gdzie można jeździć bez strachu…

 5. Imię... pisze:

  Spoknie można jechać. Nie naciągna nie oszukają. A to dzis wcale nie pewne ze nie masz oszusta jako mechanika. Nawet chyba tego coraz wiecej. Tu jednak warto zajechac bo i profesjonalnie i uczciwie. Polecam warszrat.

 6. Luxory pisze:

  Polecam w pełni potwierdzam opinie.

 7. Rafał pisze:

  Ja również polecam tą firmę. Nikt z Gdańska nie umiał sobie poradzić z problemem zablokowanych prawych drzwi w samochodzie (klamka zewnętrzna nie otwierała drzwi) i przez przypadek natrafiłem na nich. Uporali się z problem w niecałą godzinę, a usterkę która to spowodowało rozpoznali w kilka minut.

 8. Kamil pisze:

  Wygląda na dobry warsztat. Jakbym miał jakąś usterkę to pewnie zgłosiłbym się do nich.

 9. Paweł pisze:

  Dołączam do licznego grona osób, które korzystały i mogą z czystym sumieniem polecić. Rzetelnie i fachowo. Tego szukałem.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>