Wybrzeże Gdańsk - Lokomotiv Daugavpils (50:39). "Były emocje" | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.07.2013

Wybrzeże Gdańsk – Lokomotiv Daugavpils (50:39). „Były emocje”

Bez wątpienia fundamentem czarnego sportu są skrajne emocje. Zawodnicy fundują nam dozowane dawki stanów emocjonalnych w każdym kolejnym biegu.

Wybrzeża Gdańsk pokonał Lokomotiv Daugavpils 50:39

Wybrzeże Gdańsk pokonał 50:39. (Fot. Marta Klonowska)

Nie inaczej było 30 czerwca, kiedy to zawodnicy Wybrzeża Gdańsk podjęli na swym terenie gości z Lokomotiv Daugavpils. Pojedynek zakończył się wynikiem 50:39 na korzyść gospodarzy, którzy w świetnym stylu wygrali swoje kolejne spotkanie na zapleczu Ekstraligi.

Pomimo braku Thomasa H. Jonassona i Dawida Stachyry, od samego początku przewaga gdańszczan była znaczna, świetnie spisywali się Artur Mroczka i Krystian Pieszczek.

Na słowa uznania w drużynie przeciwnej zasługuje bardzo skuteczny i efektowny Andrzej Lebiediev. Mimo, iż aura niezupełnie sprzyjała kibicom, to w żaden sposób nie zakłóciła frekwencji i kolejny raz wierni fani udowodnili, że ich potencjał stadionowy przekracza możliwości pierwszej ligi.

Mam nadzieję, że wcześniej wspomniane stany emocjonalne i ów potencjał choć w niewielkim stopniu uda się przekazać przez skromną fotorelację.

(Fot. Marta Klonowska)

Autor

- student prawa Uniwersytetu Gdańskiego; felietonista, autor tekstów publicystycznych o tematyce muzycznej, sportowej i kulturowej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika