Awaria w centrum Gdyni. Prokuratura wszczęła postępowanie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 27.11.2017

Awaria w centrum Gdyni. Prokuratura wszczęła postępowanie

Poważne utrudnienia w ruchu w centrum Gdyni. wszczęła w tej sprawie.

Dziś z rano w rejonie wiaduktu przy skrzyżowaniu z ulicą Podjazd pękła rura wodociągowa. Zamknięte zostało skrzyżowanie z ulicą Dworcową, ale też tory kolejowe. Warto dodać, że od kilkunastu tygodni trwa tam modernizacja arterii między ulicami Podjazd, Dworcową a 10 Lutego.

Co się właściwie stało? Na to odpowie prowadzone przez Prokuraturę Rejonową w Gdyni. Z informacji pochodzących z prokuratury wiemy, że policja zabezpieczyła już materiał dowodowy.

– W związku ze zdarzeniem opisanym w artykule prasowym informuję, że czynności podjęła właściwa miejscowo Rejonowa w Gdyni. z tej prokuratury, wspólnie z funkcjonariuszami Policji uczestniczył w czynnością realizowanych na miejscu zdarzenia. analizie materiałów z czynności realizowanych w trybie art. 308 kodeksu postępowania karnego zostanie wszczęte postępowanie, którego celem będzie ustalenie przyczyny i skutków zdarzenia. będzie prowadzone pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Gdyni – mówi Grażyna Wawryniuk , Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Warto przypomnieć, że obecna modernizacja ulicy jest realizowana w skutek interwencji Gazety Bałtyckiej:

Nowe rozwiązanie dla gdyńskich Działek Leśnych

Autor

- Zastępca Redaktora Naczelnego Gazety Bałtyckiej, dziennikarz śledczy. Specjalizuje się w tematyce społeczno-prawnej. Archiwista II stopnia (kursy archiwalne w Archiwum Państwowym w Gdańsku), Członek stały Stowarzyszenia Archiwistów Polskich (prawo do prowadzenia badań historycznych), miłośnik Gdyni, członek Towarzystwa Miłośników Gdyni. Hobby – prawo. Jest członkiem Związku Harcerstwa Polskiego.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. grafoman pisze:

    W tym kraju albo mamy do czynienia z kołtuństwem lu z nieukami czy też z partaczami ,przetargi=najtaniej a na efekty nie trzeba czekać!

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika