Makabryczne odkrycie w Operze Leśnej (AKTUALIZACJA) | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 7.08.2017

Makabryczne odkrycie w Operze Leśnej (AKTUALIZACJA)

Rozkładające się ciało młodej kobiety odnalazł przypadkowo mieszkaniec Gdańska. Po otrzymaniu zgłoszenia w niedzielę, 6 sierpnia na miejsce zdarzenia przybyła grupa dochodzeniowo-śledcza, która dokonała szczegółowych oględzin miejsca zdarzenia i zabezpieczyła ewentualne ślady.

Przy ciele znaleziono dokumenty i drobne przedmioty osobiste. sprawdzą, czy odnalezione zwłoki nie należą do osób, które w ostatnim czasie są poszukiwane jako zaginione.

Ciało zostało przekazane do Zakładu Medycyny Sądowej gdzie ma być przeprowadzona sekcja zwłok. Dzięki temu będzie można ustalić prawdopodobne przyczyny zgonu.

Wydaje się, że najprawdopodobniej doszło w tym wypadku do udanej próby samobójczej i udział osób trzecich jest mało prawdopodobny. Pojawiła się również hipoteza, według której odnalezione ciało mogłoby należeć do zaginionej dwa tygodnie temu mieszkanki Gdańska. Postępowanie w tej sprawie prowadzi rejonowa w Sopocie.

Aktualizacja, 12.25
Policja potwierdziła, że znalezione zwłoki należą do 35 letniej Kamili, mieszkanki Gdańska, która zaginęła dwa tygodnie temu. Potwierdziła to m.in. analiza porównawcza DNA oraz przeprowadzona dziś sekcja zwłok. Kobietę widziano ostatni raz na Targu Węglowym 24 lipca w godzinach nocnych. Dochodzenie prowadzone obecnie przez Prokuraturę Rejonową w Sopocie będzie zmierzało do ustalenia przyczyn i przebiegu tragedii. Wiadomo, że kobieta osierociła dwoje dzieci.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku, Rejonowa w Sopocie

Autor

- dziennikarz, publicysta, bibliotekarz, animator kultury oraz nauczyciel. Popularyzator czytelnictwa i nauki. Z zamiłowania oddaje się lekturze, grom komputerowym oraz spacerom po dalekich krainach.

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
  1. kazik pisze:

    Nie w Operze Leśnej tylko w lesie koło Opery Lesnej

  2. Czesio pisze:

    Na zdjęciu nogi faceta.
    Facetka nie ma takich palców.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>