Narkotyki ukryte w... kominie | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 8.05.2014

Narkotyki ukryte w… kominie

Policjanci zatrzymali 19–latka w związku z podejrzeniem popełnienia przestępstwa z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii. Podczas przeszukania domu zatrzymanego kryminalni znaleźli ukryte . Mężczyzna noc spędził w policyjnym areszcie. Został przesłuchany i usłyszał zarzut posiadania narkotyków. Przestępstwo to jest zagrożone karą pozbawienia wolności nawet do 3 lat.

Narkotyki uktyte w... kominie

We wtorek z samego rana kryminalni z Rumi zatrzymali 19-latka w związku ze sprawą posiadania narkotyków. Policjanci przeszukali dom, w którym mieszkał mężczyzna i tam w piwnicy znaleźli słoik schowany w kominie, a w nim ponad 40 sreberek, w których znajdowała się marihuana. Funkcjonariusze znaleźli także dwie elektroniczne wagi. Narkotyki oraz wagi zostały zabezpieczone przez policjantów, a mężczyzna został doprowadzony do wejherowskiej komendy i osadzony w policyjnej celi.

Wczoraj został przesłuchany przez śledczych. 19-latek usłyszał zarzut posiadania środków odurzających.

Za grozi kara pozbawienia wolności do 3 lat.

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 10.0/10 (wszystkich: 2)
Narkotyki ukryte w... kominie, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Michał Zagłoba

- dziennikarz Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika