Czy dzieci wrócą do matki? Dramat pani Iwony wciąż trwa | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 12.09.2018

Czy dzieci wrócą do matki? Dramat pani Iwony wciąż trwa

Co dalej z dziećmi pani Iwony Trzebiatowskiej, której sprawę opisywaliśmy w pod koniec sierpnia br.? Czy wrócą do matki? Za nami pierwsze posiedzenie sądu, z którego wynika, że na powrót do domu trzeba będzie jeszcze trochę poczekać.

Adwokat jest pełnomocnikiem pani Iwony Trzebiatowskiej.

Dramat matki dwójki dzieci. „Urzędnicy bezpodstawnie odebrali nam dzieci!”

Pierwsza rozprawa odbyła się w Sądzie Rejonowym w Starogardzie Gdańskim. Miała charakter informacyjny. Kolejne etapy postępowania będą już bardziej szczegółowe. Do przesłuchania jest jednak szereg świadków, a do analizy sporo dokumentów.

Niestety terminy rozpraw wyznaczane przez starogardzki sąd są odległe, stąd na ostateczne zakończenie sprawy musimy jeszcze trochę poczekać.

– Chcemy, aby dzieci zostały umieszczone w rodziny zastępczej, ale składającej się z członków ich rodziny, czyli z osób, które znają, w środowisku, w którym się wychowywały. W obecnej sytuacji będzie to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla wszystkich – mówi adwokat Beata Sprengel, pełnomocnik rodziny.

Obecnie dzieci pani Iwony wciąż znajdują się w rodzinie zastępczej wskazanej przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie z Starogardzie Gdańskim.

My w dalszym ciągu będziemy śledzić losy pani Iwony i jej dzieci.

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 7.3/10 (wszystkich: 8)
Czy dzieci wrócą do matki? Dramat pani Iwony wciąż trwa, 7.3 out of 10 based on 8 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Redakcja

- Gazeta Bałtycka

Wyświetlono 2 komentarze
Napisano
 1. Olga pisze:

  jakiegoś bardziej elokwentnego-energicznego-kompetentnego-obytego-doświadczonego pełnomocnika nie ma w tym Starogardzie?

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: +3 (oddano 5 głosów)
 2. Imię... pisze:

  jezu jak ta adwokatka duka, aż przykro się tego słucha

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: +3 (oddano 5 głosów)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika