"Komitet Obrony Demokracji" dostaje zadyszki | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 21.12.2015

”Komitet Obrony Demokracji” dostaje zadyszki

Wydawać by się mogło, że nadchodzące Święta powinny skłaniać do wyciszenia się i refleksji, tymczasem… nadal jesteśmy w stanie permanentnej wojny! „Spontaniczne” demonstracje (nie) inspirowane naturalnie przez beneficjentów poprzedniego obozu władzy, co prawda stają się w sposób widoczny coraz mniej liczne, ale za to na owych wiecach występuje coraz więcej „autorytetów dyżurnych” oraz osób znanych (głównie z tego, że są znane!).

lis_manifestacja

Wśród brylujących ostatnio wymienić należy red. Tomasza Lisa, nagrodzonego właśnie „Hieną roku” za nieprzestrzeganie standardów i rzetelności dziennikarskiej. „Nagrodę” ową przyznała mu bynajmniej nie Rodzina Radia Maryja, a Stowarzyszenie Dziennikarzy Polskich, które doceniło w ten sposób starania Pana Redaktora. Nic dziwnego, że chłop postanowił trochę odreagować i dobrze spożytkować nadmiar wolnego czasu jaki się u Niego ostatnio niespodziewanie pojawił, walcząc w „obronie demokracji”.

Tejże samej demokracji bronił w TVP Pan prof. – ostatnio na posadzie Prezesa Trybunału Konstytucyjnego. Pan Prezes przekonywał zgromadzoną przed telewizorami wielomilionową widownię, że udział czynnych sędziów TK w pracach nad nowelizacją ustawy o instytucji będącą ich miejscem pracy nie kłoci się z europejskimi standardami. No pewnie! W końcu Albania i Ukraina to także Europa, choć nie jestem pewien czy Panu Profesorowi akurat o obowiązujące tam standardy chodziło.

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 7.1/10 (wszystkich: 19)
” dostaje zadyszki, 7.1 out of 10 based on 19 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Piotr Sobolewski

- dziennikarz. Od 1976 roku jego publikacje ukazywały w Dzienniku Bałtyckim, Głosie Wybrzeża, Kurierze Gdyńskim, Gazecie Gdyńskiej. Ostatnio publikował w Dzienniku Trybuna oraz na portalu Głos Gdyni. Jest autorem przeszło pięćdziesięciu autorskich programów telewizyjnych "Weekendowy magazyn szachowy " zrealizowanych w TV Szelsat w latach 1999 - 2000 oraz programów publicystycznych "Krótko i na temat" w TV Gdynia w 2001 roku.

Wyświetlono 9 komentarzy
Napisano
 1. Git pisze:

  Nie wiedziałem że Gazeta Bałtycka to takie pisuarskie szambo. Jak to jest być aż tak głupim Pani Sobolowski? Ile płacą za zdradę Narodu? Kaska idzie prosto od prezesa K.?

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: -17 (oddano 27 głosów)
  • Akurat pan Sobolewski jest bardzo obiektywny. A ty bydlaku pewnie dostajesz 10gr za wpis i spamujesz. Placi ci ten uciekinier tusk żydowskimi szeklami czy ta kreatura Petru? Wstydz sie bydlaku swojego postepowania. Albo jestes debilem albo masz zamiast mozgu kał.

   VA:F [1.9.22_1171]
    Wynik: +15 (oddano 21 głosów)
  • Maciej pisze:

   rozbawiles mnie 🙂

   VA:F [1.9.22_1171]
    Wynik: 0 (oddano 0 głosów)
 2. Git pisze:

  Dziecko. Prawdziwych Polaków to ty może widziałeś najwyżej w swoich snach. Nie używaj takiego podpisu, bo widać jakim zdrajcą Ojczyzny jesteś. Takim jak ty golono łby po IIwś. No ale tak właśnie kończą sprzedawczyki prezesa. A co do obiektywizmu Pana Sobolewskiego to widać go w tym artykule. Choćby wpisy na temat przyznania tytułu „Hieny Roku” Lisowi przez SDP, którego redaktor Lis nawet nie może odebrać, bo takie coś nawet nie jest praktykowane. Tytuł – wydmuszka. Przyznawany każdemu kto nie jest tubą propagandową PISlamistów. Żenujący, kłamliwy artykuł zlecony do napisania przez jedyną i słuszną partię. Taka prawda. A ty, podpisujący się kłamliwym określeniem „Prawdziwy POLAKU” skończ już z socjalizmem i komunizmem. Nijaki Lenin i Marks próbowali i nie wyszło. Wszyscy jesteście dobrymi komunistami, duszę zaprzedaliście partii, ale szczęśliwie są jeszcze obrońcy normalności i wolności. Im bardziej drzecie dzioby, tym bardziej nas napędzacie. Miesiąc minął, a władza PISu już lega w gruzach. To co będzie za pół roku? Za pół roku odzyskamy wolność. I wtedy łby będziemy golić.

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: -10 (oddano 18 głosów)
  • Polanin pisze:

   Najpierw tobie ogolimy jaja!

   VA:F [1.9.22_1171]
    Wynik: +5 (oddano 15 głosów)
  • Chyba POslamiści, to Twoja szefowa kopacz chciała przyjąć 100tys. czarnuchów i żywić za nasze pieniądze, wiec o czym ty piszesz robaku. Minął miesiąc, żadne decyzje nie zapadły i ty już szczekasz, bo tak ci twoj pan kazał. Chciałbyś wrócić do koryta ale to na pewno się nie uda, Polacy nie są debilami. OFE okradliście, podatki zamiast w dół to w górę (tusk kłamca), wiek emerytalny podniesiony, 4x TAK podpisy POLAKÓW zmielone, TK sobie upolityczniliście a standardy PO najlepiej widać TU: https://www.youtube.com/watch?v=T-1wbDtrDEk TO JEST WŁAŚCIE TWOJ SOCJALIZM I KOMUNIZM, KTÓRY SIĘ SKOŃCZYŁ. CH D I KAMIENI KUPA. Ministrowie jak z rynsztoku. Mam nadzieje, ze zarabiasz powyżej 6k pln bo inaczej jesteś zerem jak powiedziała łądnie pani bieńkowska. A wiesz co robimy Amerykanom? Spytaj Sikorskiego. Ilość afer w ministerstwach PO przekracza wszelkie granice. Demoralizacja tego środowiska jest niebywale wielka. A teraz platforma bis pan Petru próbuje tego samego.

   VA:F [1.9.22_1171]
    Wynik: +6 (oddano 10 głosów)
  • Sam sie ogol glupku!

   VA:F [1.9.22_1171]
    Wynik: -1 (oddano 3 głosów)
 3. Wirtualny pisze:

  Wiedziałem od samego początku że za tym kodem idzie smród … Dziś se.pl ujawniono, że ten kijowski wisi sporo swojej żonie … Zobowiązania kijowskiego na dziś w stosunku do swoich dzieci wynoszą około 80’000 zł. Można sobie resztę dopowiedzieć samemu. Co do lisa … szkoda człowieka.

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: +3 (oddano 7 głosów)
 4. Zenek pisze:

  Gazeta Bałtycka – dziękujemy…..

  VA:F [1.9.22_1171]
   Wynik: +3 (oddano 3 głosów)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>