Romuald Koperski - znany podróżnik zagra w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 23.01.2014

Romuald Koperski – znany podróżnik zagra w Uniwersyteckim Centrum Klinicznym

27 stycznia br., o godz. 17.00, w Centrum Medycyny Inwazyjnej, Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego, odbędzie się charytatywny koncert Romualda Koperskiego, uznanego , pianisty, rekordzisty księgi Guinnessa za wykonanie najdłuższego koncertu fortepianowego na świecie, charyzmatycznego podróżnika, który podjął próbę przepłynięcia łodzią wiosłową Oceanu Spokojnego z Japonii do Ameryki oraz amatora wielu wypraw i rajdów samochodowych na Syberię. Wspomnieniami z tych i innych podróży Gość podzieli się ze słuchaczami w trakcie trwania występu.

romuald_koperski

Koncert pianisty jest kontynuacją rozpoczętej w ubiegłym roku akcji pt. „Białe fortepiany w polskich szpitalach”, którą inaugurował w czasie swojego przedstawienia muzycznego, Pan Stanisław Sojka.

Organizowane w ramach akcji koncerty mają na celu pokazać, że szpital to nie tylko cierpienie i samotność, ale również miejsce gdzie przez moment można zapomnieć o chorobie i gdzie pojawia się troska i serdeczność.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- Gazeta Bałtycka

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika