Handlarz kokainą. Gdańscy policjanci zatrzymali handlarza narkotyków | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 25.07.2012

Handlarz kokainą w rękach gdańskiej policji

zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który sprzedawał na ulicy kokainę.

W trakcie przeszukania miał on przy sobie sześć porcji narkotyku. Okazało się, że w mieszkaniu zatrzymanego jest jeszcze pół kilograma kokainy, 300 gram marihuany i akcesoria do porcjowania. Gdańszczaninowi grozi teraz do 8 lat pozbawienia wolności.

zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który sprzedawał na ulicy kokainę. (Fot. KWP)

Kryminalni z gdańskiej komendy wojewódzkiej od kilku miesięcy pracowali nad sprawą związaną z handlem narkotykami. Efektem ich działań było zatrzymanie 37-letniego mieszkańca Gdańska.

Mężczyzna został zatrzymany w ubiegłym tygodniu na gdańskiej Zaspie. Przy sobie miał przygotowaną do sprzedaży, poporcjowaną kokainę. Był całkowicie zaskoczony widokiem policjantów i nie stawiał oporu.
Funkcjonariusze postanowili przeszukać jego mieszkanie i znaleźli tam pół kilograma kokainy i 300 gram marihuany. Narkotyki te na „czarnym rynku” warte są ok. 200 tys. zł.

Ponadto mężczyzna miał komplet akcesoriów do porcjowania: wagę, woreczki i specjalny młynek. Mundurowi znaleźli tam również pistolet i ostrą amunicję.

Na poczet przyszłych kar zabezpieczono 20 tys. zł. i biżuterię. Mężczyzna został już aresztowany na 3 miesiące. Za popełnione przestępstwa grozi mu nawet 8 lat pozbawienia wolności.

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. R. pisze:

    Dilowanie rąk nie brudzi.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika