Czy Słupsk z nowym prezydentem stanie się polskim centrum telewizyjnych eventów? | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 30.12.2014

Czy Słupsk z nowym prezydentem stanie się polskim centrum telewizyjnych eventów?

Z pewnym niepokojem obserwuję próbę, niestety skuteczną, „przyklejenia” a się pewnej pani, znanej z telewizyjnego gotowania, do nowego prezydenta Słupska – w celach czysto marketingowych.

Czy Słupsk z nowym prezydentem stanie się polskim centrum telewizyjnych eventów?

Przypomnijmy, że poprzednia próba wypromowania się w Słupsku przez tę samą „panią od gotowania”, skończyła się skandalem i procesem sądowym z lokalnym hotelarzem. Wyjaśniając nieco – pani, o której mowa, chyba nawet nie gotuje a o jej umiejętnościach w tym zakresie ciężko jest cokolwiek powiedzieć, słynie za to ze „spektakularnego” komentowania kulinarnych poczynań innych ludzi.

W zabawie sylwestrowej w klimacie „gotowanie z panią z telewizji” nie ma oczywiście nic złego, bo koniec roku to przecież czas rozrywki, ale może to także oznaczać, że , zamiast zmieniać się na lepsze, stanie się głównie miejscem realizowania różnych (mniej lub bardziej udanych) rozrywkowych eventów, oczywiście z kamerami telewizyjnymi w tle. Pewnie pod względem wizerunkowym miasto zyska, bo przeciętny Polak dowie się w końcu, że takie miasto jak Słupsk w ogóle istnieje, pytanie tylko, czy zyskają na tym słupszczanie?

, nowy prezydent Słupska, sprawia wrażenie człowieka bardzo otwartego, a to z kolei może oznaczać, że stanie się osobą łatwo i często wykorzystywaną przez różnej maści „macherów”, których jedynym celem będzie zrobienie w Słupsku dobrego interesu.

Oby tak się nie stało.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- publicysta Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>