Uciekali ze skradzioną pralką, schowali się pod samochodem | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 18.10.2012

Uciekali ze skradzioną pralką, schowali się pod samochodem

Policjanci z Lęborka zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy uciekali z kradzioną pralką automatyczną. Pralka trafiła do właściciela a zatrzymani usłyszeli już kradzieży, grozić im może do 5 lat pozbawienia wolności.

19 latek próbował ukryć się pod samochodem, spod którego wyciągnęli go policjanci. (Fot. )

Podczas nocnego patrolowania miasta policjanci zauważyli dwóch mężczyzn niosących dużą pralkę automatyczną. Na widok mundurowych mężczyźni rzucili pralkę i zaczęli uciekać. Policjanci natychmiast ruszyli za nimi w i już po chwili zatrzymali jednego z nich. 19 latek próbował ukryć się pod samochodem, spod którego wyciągnęli go policjanci. Drugiego mężczyznę 22 latka, policjanci kryminalni zatrzymali nad ranem w jego mieszkaniu.

Złodzieje próbowali ukraść pralkę automatyczną. (Fot. )

Dzisiaj od rana dwaj zatrzymani mężczyźni byli przesłuchiwani, zostały im przedstawione zarzuty kradzieży, za co może im grozić do 5 lat pozbawienia wolności.


Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

- dziennikarka Gazety Bałtyckiej.

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika