Brak postępów ws. wypadku w Stoczni Nauta | Gazeta Bałtycka
Opublikowano: 6.09.2017

Brak postępów ws. wypadku w Stoczni Nauta

Po wypadku w gdyńskiej Stoczni Nauta wciąż brak nowych informacji. Śledztwo trwa.

– Postępowanie w tej sprawie  jest kontynuowane. Przesłuchiwani  są kolejni świadkowie. Do chwili obecnej nie została  sporządzona opinia przez biegłego – informuje prokurator z Prokuratury Okręgowej w Gdańsku.

Przypomnijmy, że 24 marca br. na terenie Stoczni Nauta doszło do przechylenia doku pływającego, na którym znajdowała się remontowana jednostka pływająca.

Wypadek w gdyńskiej stoczni. Zbieg okoliczności, czy próba sabotażu?

VN:F [1.9.22_1171]
OCEŃ ARTYKUŁ
Wynik: 5.5/10 (wszystkich: 2)
Brak postępów ws. wypadku w Stoczni Nauta, 5.5 out of 10 based on 2 ratings

Polub Gazetę Bałtycką na Facebooku:

Autor

Bronisław Waśniewski–Ciechorski

- dziennikarz śledczy Gazety Bałtyckiej, kierownik redakcji ds. rozwoju. Specjalizuje się w tematyce społeczno-prawnej. Archiwista II stopnia (kursy archiwalne w Archiwum Państwowym w Gdańsku), Członek stały Stowarzyszenia Archiwistów Polskich (prawo do prowadzenia badań historycznych), miłośnik Gdyni, członek Towarzystwa Miłośników Gdyni. Hobby – prawo. Jest członkiem Związku Harcerstwa Polskiego.

Wyświetlono 1 Komentarz
Napisano
  1. To cały artykuł????? Poszalał autor z tekstem, oj poszalał. Jest tu wszystko, co powinno znaleźć się w dobrym artykule : przejrzysty ( właściwie to przezroczysty, nic tu przecież nie ma) kompozycyjnie, zawiera logiczny wywód, w którym kolejne argumenty stanowią potwierdzenie tezy lub opis sytuacji.

    VA:F [1.9.22_1171]
     Wynik: +1 (oddano 3 głosów)

Dodaj komentarz

XHTML: Można użyć znaczników html: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>Moto Replika